Вхід

Реєстрація

Реєстрація

Зареєструватись Вернутись

Відновлення паролю

Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти, на яку ми вишлемо лист для відновлення паролю.
Відновити Згадав
  ХОЧУ В НЕБО alpha версія
Карта статей
× Увага! Для продовження цієї дії необхідно увійти на сайт або зареєструватись.

Пояснення до графіків "Серія стабільності-часу"

Опис графіків, якими користуються парапланеристи для аналізу атмосфери

Rush Endeavour – стрімка спроба. частина 1

Як я обльотував Rush Endeavour на Кубку Дністра-2017

@Gvozd    

Невже в нас такі великі заправки будують, подумав я побачивши КПП

Я уже давно вылетел с знакомого мне района полетов. Названия сел на экране GPS ни о чем мне не говорят. Надо брать конкретно левее. И бог с ним, гладя в нужном мне направлении есть и очень даже симпатичная, даже страшная башня с километр высотой. Газ в харю - а я шпарю. Все больше и больше приходится брать упреждение влево,из-за этого скорость падает... Высота уже "критическая","всего" 500м. Так низко я еще не опускался сегодня. Зато тепло!!!И лететь осталось пару сотен метров.

А что это за заправка такая крутая внизу? Перелетаю небольшой лес, высоты метров 70. Надо садится. Разворот против ветра и ??? Скорость то 3,то 0, то 1...На 40м отпускаю газ(и так ждал до последнего) и красиво лечу 7км спиной на два ряда колючей проволки.

Неудачно в порыв ветра я снизился. Немного спасли уши и я сел в 50м от этих колючек. Быстро хватаю крыло и бежать подальше отсюда!!! По дороге пришлось еще на звонок отвечать:"Где я? Еще не знаю! Потом перзвоню!". Добежал к краю поля, здесь небольшая лесополоса, затишье. Можно передохнуть и купол сложить... О! Собачка овчарка! О! "Хлопці" с "калашами"...

@Gvozd    

Книги, інструкції, польоти, погода та безпека в небі

Тут зібрано книги, які будуть корисними починаючим пілотам

Відмінності між парапланом, парашутом, дельтапланом та парамотором

В наслідок різних умов, потреб в пілотів, повітряний спорт отримав кілька різновидів літальних апаратів.

Кожен з яких найкраще розкриває певну сторону відчуттів при польотах. Всі вони мають різну швидкість та польотні умови.

Як навчитись літати на параплані

Повітря невидиме, ваш параплан м'який, а земля тверда - запам'ятайте ці слова перед тим як обрати в який спосіб ви будете освоювати парапланерство.

Від вашої підготовки та навиків напряму залежить ваше здоров'я та життя.

При навчанні і польотах доведеться бігти, витримуючи опір параплана, мати пристойну координацію рухів і хорошу реакцію.

Параплан чи дельтаплан - що вибрати?

У цій статті ми спробуємо виявити об'єктивні переваги і недоліки обох літальних апаратів. Зауважу, що ми літаємо як на дельтаплані, так і на параплані, і аж ніяк не закликаємо літати саме на чомусь одному. Кожен вид літального апарату має свою особливу красу, родзинку, недоступну іншим. Але найчастіше у звичайних людей, які «не в темі», створюються хибні уявлення і навіть догми щодо польотів на певному літальному апараті, та й щодо польотів взагалі.

Дельтаплан та інші факти про дельтапланеризм (незакінчена)

Дельтаплан - літальний апарат важчий за повітря, виконаний за схемою бесхвостовика із стрілоподібним крилом, управління польотом якого здійснюється зміщенням центру мас за рахунок переміщення пілота щодо точки підвіски (балансовий планер). Характерна особливість - старт з ніг і посадка на ноги. Назва «дельтаплан» було дана за схожість крила перших зразків з грецької буквою Дельта.

Що необхідно для польотів на параплані

Польоти на параплані потребують наявності певного комплекту атрибутів, починаючи від невідємних закінчуюючи додатковити пристосуваннями для відчуття максимального комфорту при польотах.

Параплан - починаючим про парапланеризм

Параплан - це м'яке крило, яке складається із двох оболонок, простір між якими наповнюється через повітрозабірники потоком повітря. Підйомну силу в параплані створює крило, набігаючим на нього обтічним потоком повітря. Вниз і вперед параплан рухається під дією сили тяжіння. Вверх параплан рухається під дією висхідного потоку теплого повітря.

Короткий іменний показчик

Даний короткий довідник містить в максимально короткій формі найбільш вживані терміни які використовуються пілотами в спілкуванні.

Хочу в небо

Парапланерство для тих людей які хочуть бачини світ навколо не тільки з вершини гори але й парити над землею. Не просто йти по землі, а парити над нею у вітрових потоках. В порівнянні із стрибком з парашутом параплан це щось принципово нове адже тут може як і підніматися в готу із вверхсходячим потоком так і прямувати з точки а в точку б за певним маршрутом.

Що необхідно для польотів на параплані

Польоти на параплані потребують наявності певного комплекту атрибутів, починаючи від невідємних закінчуюючи додатковити пристосуваннями для відчуття максимального комфорту при польотах.

Напиши свою історію

Написати розробникам